Przejdź do treści

Wznowienie działalności Bursy Szkolnej

W związku z tym, iż od 30 listopada 2020 r. mogą być prowadzone zajęcia w ramach praktycznej nauki zawodu w szkole oraz możliwe będzie także prowadzenie praktycznej nauki zawodu u pracodawców lub w indywidualnych gospodarstwach rolnych Bursa Szkolna w Lesku wznawia stacjonarną działalność opiekuńczo – wychowawczą.

Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych w Lesku prosi rodziców wychowanków lub pełnoletnich wychowanków o kontakt w celu ustalenia terminu pobytu ucznia w Bursie Szkolnej w Lesku od dnia 29 listopada 2020 r.

Powyższą informację prosimy przekazać telefonicznie w dniu 27.11.2020 r. (piątek) do godziny 15.00 lub 29.11.2020 r.              ( niedziela) od godz. 1600  do 21.00 lub na adres e-mail : bursalesko@op.pl

Informacja o ewentualnym pobycie wychowanków w bursie jest niezbędna w celu zaplanowania pracy placówki w najbliższym czasie, w tym kwestii opieki wychowawczej oraz żywienia.

W najbliższą niedzielę – 29 listopada 2020 r.  bursa będzie czynna od godziny 1600.

Wszystkich mieszkańców oraz rodziców prosimy o rygorystyczne przestrzeganie procedur bezpieczeństwa dotyczących zapobieganiu COVID – 19 na terenie placówki !

Przypominamy, że w bursie mogą przebywać wyłącznie osoby zdrowe i niepodlegające izolacji lub kwarantannie.

Skip to content